Отделение интервенционной кардиологии

Графік работи:

пн.-пт.: 8:00-20:00
нд.: вихідний

Відділення інтервенційної кардіології, ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМНУ" В'їзд Балакірєва 1, 61103, Харків

  • (057) 349-41-89
  • (050) 337-03-00
  • (050) 337-03-00

Співпраця з Novick Cardiac Alliance

Сьогодні останній день двотижневої роботи з Novick Cardiac Alliance.

31-й раз команда Білла Новіка приїжджала до Харкова, щоб поділитися своїм досвідом лікування дітей з вродженими вадами серця. І ці 2 тижні були неймовірно важкими. За 7 років співпраці ми дуже багато чому навчилися і самостійно оперуємо практично всі пороки. Але на цей раз ми взяли дітей, яким в інших кардіохірургічних центрах ввічливо сказали: «у вас в Харкові хороша кардіохірургія, спостерігайтеся там». Але, на жаль, тяжкість пороку у цих дітей така, що не дозволяє зволікати. Їх треба або оперувати, або у них не буде шансу продовжувати жити. Напруга була колосальна. Спали по 4 години на добу, не бачили свої сім'ї і своїх дітей.

Інтенсивісти після одного чергування залишалися на наступне, щоб допомогти команді. Кожен чітко знав, що потрібно робити, але робив ще більше. Мотивація? Професіоналізм. Можна займатися бізнесом, накопичити стан і втратити все (банкрутство, криза, рейдерське захоплення, все що завгодно ...)

Професійні навички та якості наживаються десятиліттями, команда формується роками. Але якщо така команда професіоналів відбулася, то вона буде затребувана завжди. Ось до цього ми і прагнемо.

Спасибі всім, хто нам допомагає: Chernobyl Children International, Novick Cardiac Alliance, Юрія Сапронова, авторській школі Бойко і іншим організаціям і приватним особам.