Отделение интервенционной кардиологии

Графік работи:

пн.-пт.: 8:00-20:00
нд.: вихідний

Відділення інтервенційної кардіології, ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМНУ" В'їзд Балакірєва 1, 61103, Харків

  • (057) 349-41-89
  • (050) 337-03-00
  • (050) 337-03-00

ПРО ВІДДІЛЕННЯ

Відділення інтервенційної кардіології з палатою інтенсивної терапії — є структурним підрозділом сучасної багатопрофільної хірургічної клініки ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім.В.Т.Зайцева НАМН України».

.

Інститут — одне з найстаріших медичних закладів України, багатопрофільний хірургічний науково-практичний центр, колиска Харківської хірургічної школи.

Відділення інтервенційної кардіології – дружний колектив професіоналів, що поєднує в своїй роботі як накопичений протягом вісімдесятирічної історії Інституту досвід Харківської хірургічної школи, так і передовий досвід вітчизняних і зарубіжних фахівців.

Виявляється весь спектр кардіологічної допомоги, як в плановому, так і екстреному порядку: від малоінвазивних (малотравматичних операцій, вироблених з використанням спеціальної чрезсосудистої технології без традиційного хірургічного розрізу і без наркозу) до, так званої, повної хірургічної корекції серця.

До кожного хворого застосовується індивідуальна, найбільш раціональна, тактика застосування сучасних методів діагностики і лікування. Одна з характерних рис наших фахівців — бажання вдосконалюватися, розробляти і освоювати нові технології. Ми доступні і відкриті для колег і пацієнтів, раді плідній співпраці.

Чому обирають нас?

Одна з перших медичних установ України

Наш інститут - одне з найстаріших медичних закладів України, багатопрофільний хірургічний науково-практичний центр, колиска Харківської хірургічної школи!

Єдина команда лікарів усіх профілів

У відділенні працює єдина команда кардіологів, анестезіологів, лікарів критичної медицини, фахівців з екстракорпорального кровообігу, медичних сестер.

Весь спектр планової та екстреної інвазивної кардіології

Весь спектр планової та екстреної інвазивної кардіології: від складного коронарного стентування із застосуванням внутрішньокоронарної візуалізації до ургентних втручань при критичних пороках серця у новонароджених

4
3
2
1

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

КЕРІВНИК: інтервенційний кардіолог, фахівець з критичної медицині, член Американського Товариства Кардіоваскулярних Ангіографій і Інтервенцій (Fellow SCAI), Європейської Асоціації Перкутанних Кардіоваскулярних Інтервенцій (Member EAPCI), Української Асоціації Інтервенційних Кардіологів, Асоціації Серцево-судинних хірургів України, канд. мед. наук, лікар вищої категорії Полівенок Ігор Вікторович.

.

У відділенні розгорнуто 15 ліжок в 5 палатах, в числі яких 2 одномісних комфортабельних палати, сучасний спеціалізований блок кардіохірургічної інтенсивної терапії на 9 ліжок для дітей та дорослих, а також палата інтенсивної терапії катетерної лабораторії на 5 ліжок. У відділенні працює єдина команда інтервенційних кардіологів, кардіологів, лікарів критичної медицини, кардіохірургів, перфузіологів і медичних сестер.

Крім практичної діяльності фахівці відділення ведуть наукову і навчальну роботу, займаючись медичними дослідженнями і являючись співробітниками кафедри. Серед наукових інтересів відділення - коронарні інтервенції високого ризику, внутрішньосудинна візуалізація і фізіологія коронарного кровообігу, інтервенції при критичних вроджених вадах серця, клінічна патофізіологія кровообігу при вроджених вадах серця, підвищення якості в кардіальної інтенсивної терапії.

Накопичено великий досвід інтервенційного лікування цілого ряду захворювань та вроджених вад серця. Щорічно у відділенні виконується понад 500 коронарних і структурних інтервенцій у всіх категорій пацієнтів - від новонароджених до людей дуже похилого віку.

Факти про нас:
Більше0інтервенційних процедур
Більше0врятованих сердець при інфаркті міокарда
З0року катетерна лабораторія працює 24/7

Записатися на прийом

Фотогалерея