Отделение интервенционной кардиологии

Графік работи:

пн.-пт.: 8:00-20:00
нд.: вихідний

Відділення інтервенційної кардіології, ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМНУ" В'їзд Балакірєва 1, 61103, Харків

  • (057) 349-41-89
  • (050) 337-03-00
  • (050) 337-03-00

Коронарографія

Для фахівців нашого відділення дана процедура є рутинною і не представляє складності в проведенні. Щодня виконується до 10 коронарографій в день, що говорить про великий досвід фахівців і про мінімізацію можливих ускладнень. У ряді випадків процедуру можна провести в амбулаторному порядку. Якщо Вам призначена коронарографія, звертайтеся до нас! Ми зробимо це найкращим чином!

Що таке коронарографія?

Простою мовою, коронарографія — це дослідження артерій серця. Якщо сказати точніше, коронарографія на сьогоднішній день є «золотим» стандартом діагностики коронарних артерій, тобто єдиним методом, який найбільш точно і достовірно визначає наявність атеросклеротичних бляшок в просвіті судини, місце і ступінь звуження артерій.

На підставі інформації отриманої за допомогою коронарографії, доктор визначає необхідність лікування і його метод. Дане дослідження (коронарографія) показано пацієнтам у яких передбачається наявність ішемічної хвороби серця і є необхідність диференціювати діагноз, наявні ознаки стенокардії (грудної жаби) або перенесений раніше інфаркт міокарда (серцевий напад). Показання до коронарографії виробляє лікуючий кардіолог пацієнта, але дуже часто лікарями недооцінюється цінність цієї процедури.

Як проводиться коронарографія в нашій клініці?

У відділенні інтервенційної кардіології дослідження коронарних (вінцевих) артерій (коронарографія) проводиться відповідно до міжнародних стандартів і за найсучаснішими технологіями.

Відділення повністю укомплектовано всім необхідним сучасним обладнанням для проведення діагностики та операцій. У штаті працюють фахівці, які пройшли навчання в країнах Європи, США та ін., що в комплексі дозволяє мінімізувати ризик ускладнень і домогтися позитивного результату.

Коронарографія проводиться під місцевим знеболюванням, пацієнт знаходиться в свідомості. У нашій клініці 97% коронарографій проводиться за допомогою радіального доступу (через руку), що дозволяє проводити процедуру в амбулаторному режимі і відразу після дослідження пацієнт не має лежати в ліжку, а може вести звичайний спосіб життя. В області зап'ястя проводиться знеболення, куди встановлюється спеціальний інтродюсер в променеву артерію, через який проводиться катетер до серця і встановлюється в гирлі коронарних артерій.

Через цей катетер вводиться рентгенконтрастна речовина, яка розноситься з коронарного русла. Даний процес фіксується за допомогою ангіографа (спеціального апарату) і зберігається на жорсткому диску. В середньому дослідження триває 10-15 хвилин, після якого лікар робить висновок. Після проведеного дослідження на руки пацієнту видається письмовий висновок і запис коронарографії на СД-диску. Це дозволяє використовувати запис для вивчення фахівцями в будь-якому лікувальному закладі, на будь-якому комп'ютері при визначенні динаміки захворювання.

Що робити після коронарографії?

Після проведення процедури, при наявності атеросклерозу і бляшок, які лімітують кровотік в артеріях, визначається метод лікування. У разі можливості вибору методу стентування, операція може бути проведена відразу після коронарографії одномоментно через той же інтродюсер радіальним доступом (через ту ж руку).

Чому обирають нас?

Одна з перших медичних установ України

Наш інститут - одне з найстаріших медичних закладів України, багатопрофільний хірургічний науково-практичний центр, колиска Харківської хірургічної школи!

Єдина команда лікарів усіх профілів

У відділенні працює єдина команда кардіологів, анестезіологів, лікарів критичної медицини, фахівців з екстракорпорального кровообігу, медичних сестер.

Весь спектр планової та екстреної інвазивної кардіології

Весь спектр планової та екстреної інвазивної кардіології: від складного коронарного стентування із застосуванням внутрішньокоронарної візуалізації до ургентних втручань при критичних пороках серця у новонароджених

Задайте нам питання

1904038_1512923535618274_5240320726196628754_n
Наталія Должикова

"

Це було рівно рік тому !!! 15.09.2014 ..... він почав знову дихати і жити !!!! низький всім уклін за ще одну врятоване дитяче життя! подяка за нашого Єгорку в моєму материнському серці буде жити вічно !!!!!

1511362_221762824688940_581314129053194363_n
Ірина Нирка
Журналіст, мама двох дітей.

"

Люди, які працюють тут, знайшли своє призначення. Це не праця, а служіння, воно гідно поваги.

Наша команда

DSC_7547-Edit
Полівенок Ігор Вікторович
Завідувач відділенням кардіохірургії та невідкладної кардіології в ДУ «ІЗНХ АМН України», к.м.н.
1
Володін В'ячеслав Володимирович
Інтервенційний кардіолог
3
Тищенко Наталія Вікторівна
Лікар-кардіолог
333
Бабинкін Андрій Борисович
Інтервенційний кардіолог
5
Беліменко Микола Сергійович
Інтервенційний кардіолог

Фотогалерея

Записатися на прийом